Купуй онлайн

Вівсянка рятує від смертельних захворювань – дослідження вчених

Нещодавно вчені з Університету Кампінас (Бразилія) зробили метааналіз проведених у період з 2012 по 2023 роки наукових праць, в яких вивчалося використання вівсяних продуктів та добавок для модуляції функції кишкового мікробіому. Результати їхнього дослідження були представлені у журналі Nutrients.

Експерти встановили, що в вівсі містяться унікальні фенольні сполуки, наприклад, авенантраміди, авенаколізати та авенацини, що мають протизапальні властивості. А це, за словами вчених, вказує на їхню здатність захистити від раку товстої кишки, ішемічної хвороби серця та дерматологічних проблем.

До того, у вівсі міститься вітамін Е – він також має антиоксидантні властивості, що знижує ризик серцево-судинних захворювань та раку.

“Розчинні та нерозчинні волокна, а також фенольні сполуки, що містяться в вівсі, забезпечують широкий спектр корисних для здоров’я властивостей, включаючи зниження рівня холестерину, протизапальні та антиоксидантні властивості, але для отримання переконливих доказів потрібні подальші дослідження”, – резюмували автори.

Згідно з дослідженнями європейських лабораторій Eurofins, які проводились на замовлення компанії “Добродія Фудз”, окрім вітамінів, мікро- та макроелементів, вівсяні пластівці “Добродія” містять 4,1 г бета-глюкану на 100 г продукту. Бета-глюкан – речовина, яка сприяє підтриманню нормального рівня холестерину в крові. Також вівсяні пластівці ТМ “Добродія” містять значну кількість харчових волокон – 11 г на 100 г продукту. Своєю чергою харчові волокна допомагають зменшити ризик розвитку таких захворювань як атеросклероз, цукровий діабет, ожиріння, жовчнокам’яних хвороб, алергій та деяких видів раку.

Харчуйтесь правильно і корисно разом із ТМ “Добродія”!